| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| Voltaj | AC380V 50Hz |
| Renk | Özelleştirme |
| Türü | 2D Otomatik |
| Teslim süresi | 6-10 gün |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| Voltaj | AC380V 50Hz |
| Renk | Özelleştirme |
| Türü | 2D Otomatik |
| Teslim süresi | 6-10 gün |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| Voltaj | AC380V 50Hz |
| Renk | Özelleştirme |
| Türü | 2D Otomatik |
| Teslim süresi | 6-10 gün |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| Voltaj | AC380V 50Hz |
| Renk | Özelleştirme |
| Türü | 2D Otomatik |
| Bilgisayar | katmak |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| Voltaj | AC380V 50Hz |
| Renk | Özelleştirme |
| Türü | 2D Otomatik |
| Bilgisayar | katmak |
| Devir süresi | 60-180S |
|---|---|
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| maksimum ürün yüksekliği | 1850 mm |
| makine boyutu | 4560x3180x4300 mm |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 60-100S |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| maksimum ürün yüksekliği | 3600 mm |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Çiğ madde | EPS |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Ağırlık | 4000kg-7500kg |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Çiğ madde | EPS |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Ağırlık | 4000kg-7500kg |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Çiğ madde | EPS |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Ağırlık | 4000kg-7500kg |