| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Isıtma yöntemi | Elektrik |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Isıtma yöntemi | Elektrik |
| Kalıp Ölçüsü | 1700*1000mm |
|---|---|
| Devir süresi | 60-110S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| Cycle Time | 120-300S |
| Room Height Required | 5m |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |