| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| Cycle Time | 60-140S |
| Room Height Required | 5m |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| Cycle Time | 60-110S |
| Room Height Required | 5m |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 60-110S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 60-110S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| Cycle Time | 60-140S |
| Room Height Required | 5m |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 60-140S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Ağırlık | 3500kg |
| bağlı yük | 3kw |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |