| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,012times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 60-140S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,014times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,006times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| kalıp ömrü | 100.036 kez |
| Çiğ madde | Alüminyum alaşımı |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| EPS yoğunluğu | 5-51 |