| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| kalıp ömrü | 100.029 kez |
| Çiğ madde | Alüminyum alaşımı |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| EPS yoğunluğu | 5-50 |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| kalıp ömrü | 100.034 kez |
| Çiğ madde | Alüminyum alaşımı |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| EPS yoğunluğu | 5-51 |
| Gerilim | AC380V 50HZ |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Renk | özelleştirme |
| Hammadde | EPS |
| Teslim süresi | 6-10 gün |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| kalıp ömrü | 100.005 kez |
| Çiğ madde | Alüminyum alaşımı |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| EPS yoğunluğu | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,000times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 60-140S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 60-110S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,001times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,000times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-47 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,002times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |