| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,003times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,000times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-46 |
| Gerilim | AC380V |
|---|---|
| güç yükleme | 15KW |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Menşei | ZheJiang ÇİN |
| Teslim süresi | 6-10 gün |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| köpük yoğunluğu | 10-40 gr/L |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Güç | 14KW |
| Köpük Yoğunluğu | 8-30 G/L |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Süreç İzleme | Yüksek |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| Garanti | 1 yıl |
| Genel boyutlar | 4490x4950x3450 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4950x3370 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4940x3380 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4940x3370 mm |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Süreç İzleme | Yüksek |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| Garanti | 1 yıl |
| Genel boyutlar | 4490x4950x3470 mm |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Süreç İzleme | Yüksek |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| Garanti | 1 yıl |
| Genel boyutlar | 4490x4940x3480 mm |