| Genleşme Odası Çapı | 1200 mm |
|---|---|
| Genişleme Odası Hacmi | 2.2m3 |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| Garanti | 1 yıl |
| Genel boyutlar | 4900x4700x3200mm |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 60-140S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Expansion Chamber Diameter | 1200mm |
|---|---|
| Expansion Chamber Volume | 2.2m3 |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4900x4700x3200 mm |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Süreç İzleme | Yüksek |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| Garanti | 1 yıl |
| Overall Dimensions | 4490x4970x3400 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Süreç İzleme | Yüksek |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| Garanti | 1 yıl |
| Genel boyutlar | 4490x4970x3410 mm |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Isıtma yöntemi | Elektrik |