| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4950x3380 mm |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Süreç İzleme | Yüksek |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| Garanti | 1 yıl |
| Genel boyutlar | 4490x4930x3490 mm |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 60-110S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 60-140S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
|---|---|
| Soğutma Sistemi | Hava soğutması |
| Çalışma modu | Otomatik |
| Çiğ madde | EPS, XPS, EPP |
| Güç | 380V/50HZ |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| kalıp ömrü | 100.000 kez |
| Çiğ madde | Alüminyum alaşımı |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| Teslim süresi | 6-10 gün |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Süreç İzleme | Yüksek |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| Garanti | 1 yıl |
| Genel boyutlar | 4490x4960x3390 mm |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Süreç İzleme | Yüksek |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| Garanti | 1 yıl |
| Genel boyutlar | 4490x4960x3390 mm |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| kalıp ömrü | 100.015 kez |
| Çiğ madde | Alüminyum alaşımı |
| Liman | Şanghay/Ningbo |
| EPS yoğunluğu | 5-48 |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| yoğunluk | 12-30 gr/L |
| giriş | 40/50 |
| Ağırlık | 2500-8000kg |
| Pressure | 0.6-0.8 |