| işlem kapasitesi | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Taşıma Paketi | Standart İhracat Paketi |
| Operasyon | Otomatik |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Çiğ madde | EPS |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Ağırlık | 4000kg-7500kg |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| yoğunluk | 12-30 gr/L |
| giriş | 40/50 |
| Ağırlık | 2500-8000kg |
| Basınç | 0,6-0,8 |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 60-140S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Çiğ madde | EPS |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Model | XYZ-1000 |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Çiğ madde | EPS |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Ağırlık | 4000kg-7500kg |
| Voltaj | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Çiğ madde | EPS |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Ağırlık | 4000kg-7500kg |
| İşleme Türü | Köpük Makinesi |
|---|---|
| Devir süresi | 120-300S |
| Oda yüksekliği gerekli | 5m |
| Kaynağı | zhejiang çin |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |